Klikając "Akceptuj wszystkie", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim urządzeniu. Sprawdź naszą Politykę prywatności i cookies, aby dowiedzieć się więcej.

Jak działają wyzwania?

Wyzwanie można nazwać inaczej planem treningowym, rozpisanym na określoną ilość dni i składającym się z treningów oraz innych zadań do wykonania.

Po rozpoczęciu Wyzwania dostępne będą do wykonania działania zaplanowane na Dzień 1, a zadania na DWA kolejne dni będzie można jedynie podejrzeć, jednak bez mozliwości wykonania. Każdego kolejnego dnia, niezależnie od tego czy treningi i zadania z poprzedniego zostały wykonane czy nie, zostanie odblokowany do wykonania następny dzień wyzwania do wykonania oraz będzie można podejrzeć dokładnie co jest zaplanowane na dwa dni do przodu. Wraz z rozpoczęciem Wyzwania wszystkie zaplanowane z nim treningi zostaną dodane do kalendarza.

W kalendarzu, możesz od razu podejrzeć treningi na każdy dzień Twojego wyzwania aby dobrze zaplanować czas na trening.

Wyzwanie zostanie zaliczone kiedy wykonasz wszystkie treningi i zadania, które zostały w nim zaplanowane. Co ważne, czas na zrealizowanie Wyzwania jest nielimitowany - przykładowo jeśli rozpoczęłaś Wyzwanie rozpisane na 14 dni, nic nie stoi na przeszkodzie byś wykonywała je dłużej, jeśli np w trakcie rozchorowało Ci się dziecko.

Swoje postępy oraz plan działania możesz kontrolować w zakładce Dzisiaj lub w widoku Wyzwania. Istnieje możliwość wykonywania kilku Wyzwań równocześnie. Wszystkie zrealizowane Wyzwania znajdziesz później w zakładce Wyzwania w sekcji Ukończone.

Widok Wyzwania - Dzień 1 jest częściowo zrealizowany, Dni 2 i 3 można zobaczyć, kolejne dni są zablokowane
Widok Wyzwania - plan odblokowanego dnia Wyzwania
Widok Wyzwania - plan następnego dnia Wyzwania
Widok Dzisiaj - plan aktualnego dnia Wyzwania

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Napisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego.

Pomoc

To nie to, czego szukałaś?